18th March 2018

Powered by Sports Entry Solutions

Enter Online Today

Current Competitors

Name Club
Marc Adams N/A
Helen Adamson Billingham Marsh House Harriers
Heidi Akester East Hull Harriers & AC
Lee Alcock East Hull Harriers & AC
Tony Alcock East Hull Harriers & AC
Paul Allan Darlington H & AC
Oliver Alldridge Scunthorpe & District AC
Ann Allen East Hull Harriers & AC
Jane Allen West Hull Ladies RRC
Andy Allison N/A
Nicola Amidulla Driffield Striders
Jemma Anderson Steel City Striders
Sue Anderson Wolds Veterans RC
Stuart Anthony N/A
Dave Armstrong Lincoln Wellington Athletic Club
Peter Armstrong Darlington H & AC
Mark Armstrong Sleaford Town Runners
Gemma Ash N/A
Tim Ashby Ackworth Road Runners & AC
Christian Ashton Scunthorpe & District AC
Sarah Atkin Barton & District AC
Shaun Atkinson East Hull Harriers & AC
Adrian Atter Lincoln tri
Sarah Attwood York Knavesmire Harriers
Steve Babb City of Hull AC
Karen Babb Fitmums And Friends
Trevor Babb White City Hull RRC
Georgina Bache Skegness and district running club
Jonathan Bailey N/A
Steve Barber N/A
Jen Barber Askern running club
Caroline Barker Hornsea Harriers
Ann Barker North Derbyshire RC
Sean Barkes Lincoln Wellington Athletic Club
Carl Barnaby N/a
Jo Barnsley Cleethorpes & District AC
Mark Barnsley Cleethorpes & District AC
Daniel Barrass City of Hull AC
Clare Bates Barnsley Harriers
Gary Bates North Derbyshire RC
Steve Bateson East Hull Harriers & AC
Alexandra Battersby Tyne Bridge Harriers
Jonny Beach N/A
Samuel Beckett Crook & District AC
Jennifer Beech East Hull Harriers & AC
Helen Beedham Egerton Running Club
David Bell East Hull Harriers & AC
Gemma Bell Barton & District AC
Martin Bell Kimberworth Striders RC
Janette Benaddi N/A
Giles Bennett Selby Striders
Laura Bennett Barnsley Harriers
Hanna Bennett Gainsborough Morton Striders AC
Rachael Benson White City Hull RRC
Danni Biedka Roundhay Runners
Donna Biggs Barnsley Harriers
Dean Bingley Caistor Running Club
Rebecca Black N/A
Hein Bo Scunthorpe & District AC
Shaun Bonnar East Hull Harriers & AC
Sara Booth Barnsley Harriers
Andrew Boughen N/A
Lewis Bourner Middlesbrough and clevand harriers
Paul Bowman City of Hull AC
Geoff Bowman Roundhay Runners
Russell Bowry York Knavesmire Harriers
Steven Bowyer Blackhill Bounders
Nick Boyd Pocklington Runners
Scott Bradley N/A
Amber Bradley Cleethorpes and district
Helen Brandrick Barton & District AC
Jonathan Brayshaw Lincoln Wellington Athletic Club
Emma Brear Sheffield Running Club
Heather Brennan Clowne Road Runners
Amy Brewster West Hull Runners
Martin Brock Knaresborough Striders
Timothy Brooke Penistone Footpath Runners & AC
Mark Broom N/A
John Brown N/A
Derek Brown City of Hull AC
David Brown Beverley AC
Sam Brown N/A
Cassy Burrows N/A
Adrian Bushby City of Hull AC
David Butt East Hull Harriers & AC
Elinor Butterfield Lincoln & District Runners
Sarah Bygott N/A
Sally Cadle Skegness and District Running Club
James Cadwallender Pocklington Runners
James Cahill N/A
Paul Callaghan Selby Striders
Tom Calvert Knaresborough Striders
Garry Carr Barnsley Harriers
Denise Carter White City Hull RRC
Paul Cartwright City of Hull AC
James Carvello Roundhay Runners
Jeanette Chambers White City Hull RRC
Jonathan Chapman Gainsborough Morton Striders AC
Tom Charlton Tyne Bridge Harriers
Katie Chase Cleethorpes Tri Club
Sunny Cheema Abbey Runners
Christopher Chestney East Hull Harriers & AC
Ann Chivers Roundhay Runners
Megan Chown Beverley AC
Ross Christie Gateshead Harriers & AC
James Clarke Crossgate Harriers
Bradley Clarke Crossgate Harriers
Alan Clarke Cleethorpes & District AC
Tim Clayton Ripley RC
Daniel Clayton York Postal Harriers
Liz Close Clowne Road Runners
Ewan Cochrane York Knavesmire Harriers
Emma Coffey City of Hull AC
Paul Collins Sunderland Harriers & AC
Andrew Conlon East Hull Fit Mums and Friends
Colette Conroy City of Hull AC
Aimee Cook Tyne Bridge Harriers
Oliver Cook Long Eaton RC
Melanie Cook Sutton-in-Ashfield Harriers
Matthew Cooke Scunthorpe & District AC
Richard Cooper N/A
Julie Cooper North Derbyshire RC
Steve Cooper 3XTRI
Chloe Cooper N/A
Peter Cooper Danum Harriers
Nikki Cooper Sleaford Town Runners
James Corbett Scunthorpe & District AC
Chris Corcoran Leeds City AC
Matthew Cormack N/A
Gary Couzens East Hull Harriers & AC
Stephen Coveney City of Hull AC
Tim Cowham York Knavesmire Harriers
Elita Cozens N/A
Lee Craven Kingston upon Hull AC
Mark Crellin Cleethorpes Tri Club
Tony Cross East Hull Harriers & AC
Lisa Croughan Na
Lindsay Crowther Wolds Veterans RC
Margaret Crummack Team Manvers
Daniella Cullum Cleethorpes Tri Club
Mark Cutts Gainsborough Morton Striders AC
Katrina D'netto Barnsley Harriers
Zoe Dale Beverley AC
Mark Dalton Beverley AC
Sophie Darling Lincoln Wellington Athletic Club
David Darton York Knavesmire Harriers
Matt Dass N/A
Timmy Davies Leeds City AC
Robert Davies Barnsley AC
Paul Davis City of Hull AC
Rosie Dawson Billingham Marsh House Harriers
Stacey Dawson NA
Tim Dean Dewsbury Road Runners
Ben Devereux N/A
Rosie Dews N/A
Helen Dews Yorkshire vikings
Paul Dickens Hyde Park Harriers
Joanne Diffey Lincoln Wellington Athletic Club
Stella Dinsdale White City Hull RRC
Mark Dixon N/A
Caroline Dixon Caistor Running Club
Bill Dixon East Hull Harriers & AC
Graham Dodd Valley Hill Runners
Lee Dodds Kimberworth Striders RC
Sander Dommers East Hull Harriers & AC
Dawn Donald N/A
Lisa Douglas White City Hull RRC
Nigel Dowse N/A
Neil Dowse Scunthorpe & District AC
Jill Dowson Pocklington Runners
Emma Dransfield Rounday Runners
Stephen Dring Wolds Veteran RC
Michelle Drury N/A
Steven Duffy Sunderland Harriers & AC
Stefan Durkin York Knavesmire Harriers
Mike East N/A
Mark Edwards White City Hull RRC
Craig Edwards Cleethorpes & District AC
Adam Ellis Abbey Runners
Claire Ellis N/A
Louise Elrington Barnsley Harriers
David Elsom Clowne Road Runners
Sara Elson Roundhay Runners
Justin Elvidge March AC
Jarrad Englestown Selby Striders
Stuart Eskrett Beverley AC
Joe Evans Fitmums And Friends
Emma Evans Ackworth Road Runners & AC
Sian Evans Steel City Striders
Sarah Evans Scunthorpe & District AC
Ben Evison Skegness triathlon club
Daniel Farmer Lincoln & District Runners
Gail Farr west hull ladies
Wayne Farr N/A
Gary Fee East Hull Harriers & AC
Carole Fee East Hull Harriers & AC
Fay Fenwick N/A
Andrew Fewster East Hull Harriers & AC
Nathan Fisher Skegness Coasters
Ben Fitzpatrick N/A
Robert Fletcher Barracuda Triathlon Club
David Fletcher N/A
Catherine Foley N/A
Nik Forman Cleethorpes & District AC
Nicola Forwood Hyde Park Harriers
Andrew Foster Cleethorpes & District AC
Lisa Foster Cleethorpes & District AC
Stacey Fox N/A
Karen Fraser N/A
Kerry Garner Yorkshire Wolds Runners
Elaine Garvican Beverley AC
Thomas George Lincoln Wellington Athletic Club
Dave George Barton & District AC
Mindaugas Gibas N/A
Dave Gibney Wolds Veterans Running Club
Lisa Gibson N/A
Guy Gibson East Hull Harriers & AC
Sarah Gill Harrogate Harriers & AC
Dan Gleave Gainsborough Morton Striders AC
William Goddard Roundhay Runners
Marina Gooch Winterton Running Club
Michael Good Middlesbrough and Cleveland Harriers
Andrew Grainger Beverley AC
Daniel Grant St Theresas AC
John Gray Fitmums And Friends
Helen Gray Roundhay runners
Wayne Greenfield Gainsborough Morton Striders AC
Caroline Greening Danum Harrier
Karl Greensmith Cleethorpes & District AC
Nick Griffin York Knavesmire Harriers
Paul Griffiths Cleethorpes & District AC
Paul Grist Kirkstall Harriers
Andrew Gristwood Cleethorpes & District AC
Tim Groves East Hull Harriers & AC
Natalie Hale Knaresborough Striders
Gillian Halliwell Yorkshire wolds runners
Glenn Halsey Humber Triathletes
Andrew Hannigan N/A
David Hannigan N/A
Celina Hanson n/a
Martin Hardey East Hull Harriers & AC
James Hare N/A
Nicholas Harne City of Hull AC
Mark Harney York Knavesmire Harriers
Ian Harris Billingham Marsh House Harriers
Cally Harrison East Hull Harriers & AC
Rob Harrison N/A
Mark Harvey Skegness Coasters
Andy Haslam Roundhay Runners
Steven Hattersley Clowne Road Runners
Julie Hawkins Grimsby Harriers
Martin Haworth Scunthorpe & District AC
Steve Hawtree Barracuda Triathlon Club
Alison Hayes East Hull Harriers & AC
Matthew Hayes East Hull Harriers & AC
Vikki Hearn Gainsborough Morton Striders AC
Marie Hemingway Barnsley Harriers
Tim Hen Selby Striders
Zoey Heneachon Selby Striders
Chris Heneachon Selby Striders
Alan Hewett Lakeside Lincoln RC
Sean Higgins N/A
Helen Hill Billingham Marsh House Harriers
Alison Hilton Barnsley Harriers
Mark Hinchcliffe Askern District RC
Justin Hindmarch Darlington H & AC
Cher Hines N/A
Alison Hoggarth Goole Viking Striders
Jim Holding Pocklington Runners
Andy Holladay York Knavesmire Harriers
Joanne Holland St Theresas AC
Kristie Holroyd Lincoln & District Runners
Simon Holt Rotherham Harriers & AC
Steven Holwell Withernsea Harriers
Tony Hooper Cleethorpes & District AC
Jay Horne N/A
Jody Horth Beverley AC
Chris Horton Badgers
Brian Hostad Wolds Veterans RC
Steven Hughes N/A
Rebecca Hunt Kimberworth Striders RC
Steven Hunter White City Hull RRC
Matthew Hunton Driffield Striders
Bev Hurst Horsforth Harriers
Anita Hurton N/A
Razwan Ilyas Barracuda Triathlon Club
Lisa Isam Barnsley Harriers
Mark Jackson Easingwold RC
Patrick Jackson Wetherby Runners
Alan Jackson Pocklington Runners
Rachel Jackson N/A
Peter Jackson Pocklington Runners
Rachel Jardine Barnsley Harriers
Tori Jeffery South leeds lakers
Graham Jenkinson White City Hull RRC
Steve Jenkinson North Derbyshire RC
Martin Jessop Skegness Coasters
Natalie Jewell N/A
Mark Johnson Scunthorpe & District AC
Charlotte Jones Worksop Harriers
Marie Jones N/A
Michael Joules N/A
Howard Justice Cleethorpes & District AC
Ryan Kavanagh Tadcaster Harriers
Naomi Kellett Hyde Park Harriers
Philip Kelly Totley AC
Darryl Kelsey Gainsborough Morton Striders AC
Sarah Kilkenny N/A
Leanne Kilvington Humber Triathletes
Julie King Clowne Road Runners
Darren King Clowne Road Runners
Paul Kippax N/A
Adam Kirk Nidd Valley Road Runners
Adele Kitchen Barnsley Harriers
Janie Kitching Barnsley Harriers
J Kkes Selby Striders
Kevin Klikenny N/A
Annelis Knight Wolds Veterans RC
Peter Knight Penistone Footpath Runners & AC
Helen Knights Cleethorpes & District AC
Joseph Kwallah Wetherby Runners
Richard Lambert Danum Harriers
Jane Lammiman Louth AC
David Langford Danum Harriers
Nick Larke Barton & District AC
Colin Lea York Knavesmire Harriers
Andy Leeson Scunthorpe & District AC
Rikki Lenton South Leeds Lakers
Suzanne Leusby Clowne Road Runners
Susan Lewis Roundhay Runners
Liz Lindstrom Scunthorpe & District AC
Ann Long East Hull Harriers & AC
John Long East Hull Harriers & AC
Suzie Lovell N/A
Helen Lowe n/a
Natalie Lowe Kimberworth Striders RC
Georgina Lundie Pocklington Runners
Leigh Macdonald Lincoln Wellington Athletic Club
Tanya Mackie Wolds Veterans RC
Dave Mackinder N/A
Duncan Macleay N/A
Richard Macleod East Hull Harriers & AC
Claire Macleod Doncaster AC
Anthony Madge Grantham AC
Gary Mann Barnsley Harriers
Philip Markham Scarborough Athletic Club
Jessica Marrison N/A
Scott Marrison Barton & District AC
Emma Marshall-telfer Skegness and district running club
Tamzen Maslin Fitmums And Friends
Sarah-jane Massingham Clowne Road Runners
Chris Mather Barton & District AC
Alison Matthews Darlington H & AC
Mark Mawson White City Hull RRC
Angela May West Hull Ladies
L Elise Mcclure N/A
Simon Mccudden Ripon Runners
Denise Mcgeachy Chapel Allerton Runners
Rebecca Mcguinness Tadcaster Harriers
Hannah Mcmahon N/A
Shaun Mcmanus White City Hull RRC
Dominic Mcpherson City of Hull AC
Rich Mcwatt 3XTRI
Camilla Mercer Worksop Harriers
Peter Midgley N/A
Simon Midwood Valley Striders
Barbara Ann Miller West hull ladies
Tracy Millmore Birtley AC
Jessica Milner N/A
Json Mitchell Werrington Joggers
Neil Mitchell Skegness Coasters
David Monaghan City of Hull AC
Karen Moore N/A
Jane Morby York Knavesmire Harriers
Alexia Morgan Hornsea Harriers
Camilla Morgan Lincsquad
Andrea Morley Scunthorpe & District AC
Margaret Morris Lincoln Wellington Athletic Club
James Morris Dewsbury Road Runners
Carl Mortimer N/A
Lee Mountain N/A
Venika Moverley East Hull Harriers & AC
Gareth Moyle City of Hull AC
Kevin-malachy Murphy harrogate harriers &AC
Sarah Murray N/A
Lee Murrell N/A
Graham Naylor White City Hull RRC
Michelle Needham Clowne Road Runners
Dan Newton East Hull Harriers & AC
Simon Newton Ackworth Road Runners & AC
Georgi Newton Ackworth Road Runners & AC
Katy Nicholson West Hull ladies
Paul Nippress East Hull Harriers & AC
Jane Nodder York
Andrew Norton Notts. AC
John O'boyle North York Moors AC
Lindsay O'connor Scunthorpe & District AC
Fiona Oakes Beverley AC
Rachel Olsen East Hull Harriers & AC
Luke Osborn York Knavesmire Harriers
Julie Oxenforth Scunthorpe & District AC
Nick Oxley North Derbyshire RC
Marcus Pape N/A
Karen Park West Hull ladies
Lynne Parkin West Hull Ladies
John Parry N/A
Simon Partridge York Postal Harriers
Emily Pattison N/A
Sarah Pattison N/A
Helen Pavey Lincoln Wellington Athletic Club
Cheryl Pawson Skegness and District Running Club
Stephen Peacock 2709047
Simon Pearson Scarborough Athletic Club
Abigail Pearson Scunthorpe & District AC
Glenn Peniston Gainsborough Morton Striders AC
Kevin Penny N/A
Rachael Perowne Tyne Bridge Harriers
Tomas Petersen York Knavesmire Harriers
Michael Petersen East Hull Harriers & AC
Craig Pettit N/A
Diane Pickering West Hull Ladies
Ian Pickett Tyne Bridge Harriers
Jon Pinder York Knavesmire Harriers
Steve Pinn Roundhay Runners
Freeman Platts N/A
Simon Porter Bridlington Road Runners
Rachel Portlock Wolds Veterans RC
Mattie Portlock Wolds Veterans RC
Edward Powell Roundhay Runners
Dan Price Chapel Allerton Runners
Jennifer Prowse N/A
Robert Pruszak SRG Nottingham
Mike Pullon Pocklington Runners
Richard Purser York Knavesmire Harriers
Matthew Pye City of Hull AC
Stephen Raby Horsforth Harriers
Phil Raddall York Postal Harriers
Chris Ramsay Danum Harriers
Chris Reader Skegness and District Running Club
Anthony Rebori N/A
Darren Reevell Pocklington Runners
Clive Reid Pocklington Runners
Robert Rennie Skegness coasters
Jackie Rhodes Skegness Coasters
Clare Richardson Saltwell Harriers
Simon Richardson Pocklington Runners
Michael Richardson Doncaster AC
Pamela Ritucci Ackworth Road Runners & AC
Roderick Rivers Kimberworth Striders RC
Alex Roberts N/A
Jonathan Roberts Lincoln & District Runners
Michael Robins Valley Striders
Mark Robinson York Knavesmire Harriers
Jacquie Robson Durham City Harriers & AC
Linda Roche n/a
Maurice Rodwell Doncaster AC
Pam Rollinson N/A
Danny Rose N/A
Joanna Rowland Beverley AC
Julie Salvidge East Hull Harriers & AC
Sharon Schofield Barnsley Harriers
Laura Schofield York Knavesmire Harriers
Neil Schofield Steel City Striders
Christopher Scott N/A
Gemma Scott Scunthorpe & District AC
David Scott Cleethorpes Tri Club
Keith Scott Scunthorpe and district ac
Simon Scully Doncaster AC
Jules Seddon N/A
Alissa Sharma Roundhay Runners
Graham Sheen Clowne Road Runners
Louise Sherlock N/A
Rachel Shinn Skegness Coasters
David Shores Nidd Valley Road Runners
Carrie Simmonds Ackworth Road Runners & AC
Emma Simmons Pocklington Runners
Tim Simpson East Hull Harriers & AC
Hayley Simpson N/A
Christopher Slight Scunthorpe & District AC
Andrew Sloan Tadcaster Harriers
Alan Smith White City Hull RRC
Sue Smith Skegness Coasters
Robert Smith Lincoln Wellington Athletic Club
Helen Smith Kippax Harriers
Sarah Smith Doncaster AC
Karl Smith N/A
Dave Smith Cleethorpes & District AC
Chris Smith N/A
Andy Smith York Knavesmire Harriers
Andy Smith Horsforth Harriers
Nathaniel Snell Orchard Eagles Running Club
Matthew Snow N/A
Glyn Sparks Scunthorpe & District AC
Simon Spears Ackworth Road Runners & AC
Paul Spence N/A
Samuel Spencer Lincoln Tri
Elliott Spicer City of Hull AC
Michael Sprot Hallamshire Harriers Sheffield AC
Lynne Stabler Beverley AC
Paul Stables N/A
Richard Stanton N/A
Max Stubbings N/A
Chris Sumner Valley Hill Runners
Laura Sutherland Caistor Running Club
Dale Swinton Gainsborough Morton Striders AC
Diana-florina Tauteanu N/A
Stephen Taylor East Hull Harriers & AC
Josh Taylor Bridlington Road Runners
Mark Taylor-browning N/A
Steve Tebb Clowne Road Runners
Lynette Temperton-ball Doncaster AC
Stephen Tether N/A
Peter Thomas N/a
Lucy Thompson Hornsea Harriers
Mark Thompson N/A
Marc Thorpe Lincoln Wellington Athletic Club
Colleen Thundercliffe City of Hull AC
Amanda Tindall Bridlington Road Runners
Andy Todd Nidd Valley Road Runners
Andrew Tomlinson N/A
Simon Tordoff Tadcaster Harriers
Jillie Townend Harrogate Harriers & AC
Georgina Townsend Knaresborough Striders
Trevor Townsend Barnsley Harriers
Martin Troop Lincoln Wellington Athletic Club
Jonathan Troop Cleethorpes & District AC
Carole Tumber Skegness Coasters
Nicholas Tutill York Knavesmire Harriers
Elizabeth Underwood Hornsea Harrier
Alistair Urquhart Roundhay Runners
Joanne Vessey N/A
Michael Vinegrad Chapel Allerton Runners
Sam Walkeden N/A
Trevor Walker Driffield Striders
Richard Walker York Knavesmire Harriers
John Walker Fitmums And Friends
Sue Walker N/A
Will Walker Ackworth Road Runners & AC
Nicola Walmsley Chapel Allerton Runners
David Walsh Redhill Road Runners
Kathryn Walsh Redhill Road Runners
Martin Ward N/A
Robert Ward York Knavesmire Harriers
Adelle Wardle NA
Anna Warner Cleethorpes Tri Club
Andrew Warrender St Theresas AC
Susie Warris Askern District RC
Mark Waterson City of Hull AC
David Watson N/A
Emma Watts Scunthorpe & District AC
Peter Weatherill UKnetrunner.co.uk
Glen Webb Thorne twilight trotters
Judith Webb 100 Marathon Club
John Webster N/A
Robert Weekes East Hull Harriers & AC
Joanne Wetherill N/A
Paul Whitaker York Acorn
Jen Whiteman Chapel Allerton Runners
Paul Whitfield South leeds lakers
Anthony Whitley N/A
Lara Wickham Wolds Veterans RC
Andrew Wigglesworth East Hull Harriers & AC
John Wilbraham Wolds Veterans RC
Sharron Wiley West Hull Ladies
David Wilkinson Ravens City of London Running Club
Rupert Wilks City of Hull AC
Ryan Williams Wakefield District Harriers & AC
Mark Williamson Hornsea Harriers
Julie Wilson Crossgate Harriers
Kirsty Wilson East Hull Harriers & AC
Drew Wilson Hornsea Harriers
Robert Windard Lincoln & District Runners
Kelly Winnard N/A
Katie Wise Pocklington Runners
Sarah Wood N/A
Mick Wood Gainsborough Morton Striders AC
Bruce Woodford Beverley AC
David Wootley N/A
Helen Worsfold Clowne Road Runners
Angela Wray Tadcaster Harriers
Ian Wright City of Hull AC
James Wright Knaresborough Striders
Martin Young White City Hull RRC
Innes Young Roundhay Runners
Magdalena Zaremba East Hull Harriers & AC
Paul Zergi N/A