15th March 2020

Powered by Sports Entry Solutions

Enter Online Today

Current Competitors

Name Club
David Ahearn Pennine Fell Runners
Peter Allen Pickering RC
Robert Bailey Scarborough Athletic Club
Andrew Bales Individual#
Daniel Bateson Scarborough Athletic Club
Daniel Bateson Scarborough Athletic Club
Ross Bell Swaledale Outdoor Club
Jeff Belt North York Moors AC
Mark Bentley Hook Runners
Joe Blackett Dark Peak Fell Runners
Andy Blades Individual#
Boyd Brad Pickering RC
Fiona Brannan Elvet Striders
Oisin Brennan Durham University Athletics & Cross Country Club
Molly Brennan Durham University Athletics & Cross Country Club
Nigel Briggs North York Moors AC
Egg Cameron GoodGym Race Team
Georgia Campbell Jarrow & Hebburn AC
Will Carter Individual#
Hamish Carter Individual#
Kimberley Cavill Pickering RC
Emma Challis Selby Striders
Barry Champion Individual#
Andy Chapman Gibbs York Knavesmire Harriers
Petra Chapman Gibbs York Knavesmire Harriers
Russ Charlton Pickering RC
Richard Clark Esk Valley Fell Club
Juan Corbacho Anton Elvet Striders
Nicholas Cousins Pickering RC
Marc Davies Thirsk & Sowerby Harriers
Mark Davinson Derwentside AC
Ruth Dorrington Abbey Runners
John Duff Northumberland Fell Runners
Karl Edwards Hartlepool Burn Road Harriers & AC
Glynn Ellwood York Knavesmire Harriers
Neil Embleton Esk Valley Fell Club
Mark Evans Roundhay Runners
Tristan Featherby Pocklington Runners
Craig Gath Easingwold RC
Graham Gill York Knavesmire Harriers
Caroline Glover Wharfedale Harriers
Caroline Graham Swaledale Road Runners
Russ Grayson Pickering RC
Chris Gregory York Knavesmire Harriers
Nick Griffin York Knavesmire Harriers
Ashok Gurung Lonely Goat RC
Steve Hardy Loftus and Whitby AC
Joe Harker Individual#
Rachael Harper Pickering RC
Emily Harper York Knavesmire Harriers
Giles Hawking York Knavesmire Harriers
Paul Haydon Fell Runners Association
Georgie Hebdon Elvet Striders
Mike Hetherton Pickering RC
Jacob Hiom Durham University Athletics & Cross Country Club
Ruth Holloway City of Salisbury A&RC
Victoria Howard Individual#
David Hughes North York Moors AC
Lynn Humpleby Pickering RC
Dave Hunt Individual#
Tracy Hunter Swaledale Road Runners
Tyler Hutchinson City of Leeds AC
Joe Johnson Esk Valley fell club
Thomas Jones Esk Valley Fell Club
Lee Kemp North York Moors AC
Barrie Kirtley Elvet Striders
Joe Leadley Loftus and Whitby AC
Sam Leadley Loftus and Whitby AC
Danny Lim Elvet Striders
Richard Lindsay Esk Valley Fell Club
Michael Littlewood Elvet Striders
Matt Machouki Scarborough Athletic Club
Andrew Marshall Loftus and Whitby AC
Nina Mason Elvet Striders
Peter Massey GoodGym Race Team
David Mcchesney Individual#
Rorie Mcintosh Esk Valley Fell Club
Stefan Mcloughlin North York Moors AC
Jessica Mcmullan Roundhay Runners
Andrew Minister Hartlepool Burn Road Harriers & AC
Ursula Moore York Knavesmire Harriers
David Morrison Individual#
Daniel O'connor Eskdale
Ashley Oliver Scarborough Athletic Club
Tim Palfreman Harrogate Harriers & AC
Graham D Palmer Loftus and Whitby AC
Robin Parsons Elvet Striders
Martin Perry Esk Valley Fell Club
Gareth Phillips Individual#
Luke Piper Durham University Athletics & Cross Country Club
Barney Plummer Horsforth Harriers
Stephen Pugh Esk Valley Fell Club
Richard Purser York Knavesmire Harriers
Arthur Raffle Durham University Athletics & Cross Country Club
Hem Rana York Knavesmire Harriers
Tom Ratcliffe York Knavesmire Harriers
Oli Read York Knavesmire Harriers
Timothy Richardson Harrogate Harriers & AC
Neil Ridsdale Esk Valley Fell Club
David Robinson North York Moors AC
Jim Rogers City of Hull AC
Angus Sanderson North York Moors AC
Thomas Sealy Individual#
Miles Sharp Fell Running Association
Dan Simmons Harrogate Harriers & AC
Alan Simpson Thirsk & Sowerby Harriers
Darren Smith Pickering RC
Mark Smith Northumberland Fell Runners
Ed Snow York Acorn
Nicky Spinks Dark Peak Fell Runners
Claire Stewart Swaledale Runners
Richard Tarrega York Knavesmire Harriers
Michael Taylor Individual#
Robert Thirkell Elvet Striders
Chris Vanderhoven Esk Valley Fell Club
Richard Veitch Esk Valley Fell Club
Mark Wade Aycliffe Running Club
Steven Walker Hartlepool Burn Road Harriers & AC
Julian Wardman New Marske Harriers AC
Michael Whitelock Lincoln Individual#
Paul Wilkin Middlesbrough and Cleveland Harriers
John Williams Esk Valley Fell Club
Miles Winter North Derbyshire RC
Richard Woods Individual#